آخرین مهلت ثبت نام و وضعیت اطلاعات کارشناسان

با توجه به اینکه از مدتی پیش، بخش مدیریت اطلاعات کارشناسان در سایت دستخوش تغییر قرار گرفته، از هم اکنون، تغییرات مذکور در بخش دسترسیهای عمومی نیز موثر افتاده و بازدیدکنندگان سایت، برای دسترسی به اطلاعات کارشناسان کافیست از نوار کناری سایت، در بخش “صفحات” روی “کارشناسان” کلیک نمایند. با این وصف، وارد صفحه مربوطه شده و در آنجا روی یکی از لینکهای:

لیست کارشناسان به ترتیب حروف الفبا
یا
لیست کارشناسان به ترتیب تاریخ اخذ پروانه کارشناسی

کلیک می نمایند و به لیست مورد نظر خود دسترسی می یابند.

بدیهی است، تنها کارشناسان عضو کانون، با عضویت (ثبت نام) در سایت میتوانند به کلیه فیلدهای اطلاعاتی “پروفایل” خود دسترسی یابند.

در اینجا فرصت را مغتنم شمرده و مجددا از کارشناسان محترم عضو کانون درخواست میشود که ضمن مطالعه دقیق “راهنمای مصور ورود به سایت کانون” در سایت ثبت نام نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام در سایت تا پایان دی ماه ۹۲ میباشد.

مزید استحضار اینکه تا کنون از تعداد ۴۶۰ کارشناس عضو کانون، برای ۳۹۰ نفر اکانت ایمیل ایجاد شده اما فقط ۶۵ نفر در سایت ثبت نام نموده اند. به عبارت دیگر، کارشناسان به ۳ دسته تقسیم میشوند:

۱-دارای اکانت ایمیل و ثبت نام شده در سایت: ۶۵ نفر

۲- دارای اکانت ایمیل و ثبت نام نشده در سایت: ۳۲۵ نفر

۳- فاقد اکانت ایمیل (کسانی که هنوز نام و فامیل لاتین خود را نفرستاده اند): ۷۰ نفر

راستی؛ شما جزو کدام دسته هستید؟!

همچنین لازم بذکر است که پروفایلهای سابق از معرض دید عموم برداشته شده است. لذا اطلاعات مندرج در پروفایلهای سابق در ارائه به مراجع مختلف مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و از این پس اطلاعات موجود در سیستم جدید ملاک عمل خواهد بود. بنابراین مسئولیت وجود هرگونه اشکال در محتوای اطلاعات کارشناسان، علی الخصوص شرح صلاحیت کارشناس، بعهده شخص کارشناس میباشد. کارشناسان محترم، لطفا در این خصوص اهتمام لازم را بعمل آورند.