ابلاغ احکام اعضای کمیسیون ماده ۴۸

رییس کانون، طی حکمی آقایان بلالی، فتحی و قنبری را به عنوان نماینده هیات مدیره در اجرای ماده ۴۸ منصوب نمودند. متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقایان مهندسین مصطفی بلالی، اسداله فتحی هفشجانی و محمد تقی قنبری
با سلام
احتراماً با عنایت به جلسه مورخ ۲۷/۴/۹۶ هیئت مدیره محترم بدینوسیله جنابعالی از تاریخ ۷/۵/۹۶ برای مدت شش ماه بعنوان نماینده هیئت مدیره در اجرای مفاد ماده ۴۸ آئین‌نامه اجرائی قانون کارشناسان رسمی دادگستری در گروههای ۶،۹و۴ منصوب می‌گردید. در این راستا کلیه کارشناسان و هیئت رئیسه گروه ذیربط موظف به همکاری و ارائه اطلاعات لازم به جنابعالی خواهند بود.
خاطر نشان می‌سازد مواردیکه اختلاف عمده و فاحش بین گزارشات هیئتی با گزارش یا گزارشات قبلی وجود دارد نماینده یا سرگروه کارشناسان هیأت منتخب و هیأت رئیسه گروه لازم است قبل از ارائه گزارش به مبادی ذیربط، بدون فوت وقت در جلسه ای با حضور جنابعالی موارد اختلاف را مشخص و درصورت امکان مرتفع نمایند. بدیهیست اعمال نظارت انضباطی نظیر یکسان بودن سربرگها – مهرها – بررسی شکلی گزارشات صادره و رعایت مواعید دادرسی توسط کارشناسان محترم و سایر موارد ارجاعی هیئت مدیره نیز از جمله وظایف جنابعالی است.
امید است با اتکال به خداوند یکتا و استفاده از تجارب ارزشمند کارشناسی، دراجرای ماده ۴۸ موفق و موید باشید و در بخشهای پیشگیرانه و انضباطی شاهد افزایش کیفیت امور کارشناسی و خدمت‌رسانی به جامعه و عموم مردم باشیم.

 رئیس کانون
فرهاد سحرخیز

hokm48

۲پاسخ به “ابلاغ احکام اعضای کمیسیون ماده ۴۸”

شماره حساب سپرده
0216731847003 سیبا به نام کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی جهت واریز حق الزحمه کارشناسی توسط مراجع قضایی
سيستم پيامك
۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۵۶۱
شماره سيستم پيامك اينترنتي
بایگانی ماهانه
آمار بازديد