راهنمای آزمونهای کارشناسان راه و ساختمان و معماری

راهنمای آزمون

با توجه به خبر قبلی در خصوص ثبت نام آزمون، کتاب فوق طی نامه زیر معرفی شده و آقای مصطفوی اطلاع‌رسانی از طریق سایت را پیشنهاد داده‌اند. جهت مزید اطلاع، آدرس ایمیل نویسنده fardad.safaian در gmail.com میباشد.

جناب آقای مهندس مصطفوی
ریاست محترم کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی
با سلام
احتراما آزمون دوره جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری در نیمه اول سال آینده برگزار میگردد.
در ارتباط با آزمونهای رشته‌های راه و ساختمان و نقشه‌برداری با تلاش جمعی از کارشناسان باسابقه کانون تهران و استادان دانشگاه و مهندسان با تجربه و مدرسین این رشته، توسط مهندس فرداد صفائیان فارغ‌التحصیل رشته سازه دانشگاه صنعتی شریف تهران کتابی بنام “راهنمای آزمونهای کارشناسان رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان و معماری” در ۵۳۶ صفحه در قطع A4 تالیف گردیده که در این مرکز آماده فروش میباشد.
در این کتاب مجموعه کامل آزمونهای ۲۰ سال اخیر کانون در رشته راه و ساختمان و معماری به تفکیک طبقه‌بندی و صحت‌سنجی شده و با ذکر سالهایی که سوالات تکرار شده‌اند و پاسخهای تشریحی آنها به همراه مراجع و قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های مرتبط با هر سوال به تفصیل نقل گردیده‌اند و به نوعی نه تنها مرجعی برای آزمونها میباشند، بلکه برای کارشناسان رسمی دادگستری نیز مرجعی از مباحث و قوانین مورد نیاز کارشناسی می‌باشد.
در جداول پیوست کتاب اهمیت مباحث گوناگون و قسمتهایی که بیشتر مورد نظر طراحان آزمون قرار گرفته‌اند، به تفکیک با مشخص کردن درصد تکرار سوالات بیان شده‌اند. در CD همراه کتاب نیز مراجع و کتابها و آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها و قوانین مورد نیاز برای کارشناسی ذکر گردیده‌اند.
ضمن ارسال فهرست تفکیکی و دیباچه کتاب، خواهشمند است تعداد کتابهای مورد نیاز را اعلام فرمائید تا نسبت به ارسال آنها اقدام گردد.

با تشکر و احترام – مدرسی

پی نوشت: آقای صفائیان از طریق ایمیل فوق اعلام کرده‌اند که در ارتباط با معرفی مراجعی که به متقاضیان شرکت در آزمون کمک خواهد کرد، آماده هرگونه همکاری میباشند.

کمیسیون آموزش
شماره حساب سپرده
0216731847003 سیبا به نام کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی جهت واریز حق الزحمه کارشناسی توسط مراجع قضایی
سيستم پيامك
۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۵۶۱
شماره سيستم پيامك اينترنتي
آمار بازديد